WYZWANIE DLA UMYSŁÓW ŚCISŁYCH – Red Bull Tech Lab

WYZWANIE DLA UMYSŁÓW ŚCISŁYCH – Red Bull Tech Lab

Poszukujemy zdolnych konstruktorów wśród studentów uczelni technicznych, którzy będą w stanie zaprojektować urządzenie szybko chłodzące dla puszki Red Bulla. Autorzy 3 najlepszych projektów otrzymają nagrodę w wysokości 5 000 złotych, a ich projekty zostaną zakwalifikowane do Wielkiego Finału przez jury, w skład którego wchodzą: dr inż. Adam Sieradzki (Politechnika Wrocławska) dr inż. Janusz Bucki (Politechnika Warszawska), dr inż. Bogdan Samojeden (Akademia Górniczo-Hutnicza) oraz Grzegorz Niedźwiedź​ (firma Red Bull).

W Wielkim Finale 3 finałowe drużyny zrealizują swoje projekty, a autorzy najlepszego prototypu zostaną nagrodzeni 10 000 złotych. Szanse na uczestnictwo mają wszystkie polskie uczelnie techniczne. Zwycięski projekt może zostać skomercjalizowany na terenie całego kraju.

Projekt urządzenia szybko chłodzącego dla puszki Red Bulla należy przysłać na adres techlab@pl.redbull.com do 31.03.2017 roku.

Pełną informację prasową, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz poniżej.
Więcej informacji dotyczących projektu Red Bull Tech Lab znajduje się na stronie: redbull.pl/techlab